KATEGORIE

Krajowe Biuro Brokerskie

Krajowe Biuro Brokerskie Sp. z o.o., broker ubezpieczeniowy działający w Grupie Krajowego Instytutu Ubezpieczeń, od 1995 roku (wcześniej w ramach Krajowego Instytutu Ubezpieczeń) świadczy usługi brokerskie z zakresu ubezpieczeń na rzecz największych podmiotów gospodarczych i innych instytucji działających na polskim rynku. Jako broker ubezpieczeniowy występujemy w charakterze pełnomocnika klienta i reprezentujemy jego interesy wobec zakładów ubezpieczeń. Za wykonywane usługi nie pobieramy wynagrodzenia od naszego zleceniodawcy.

Usługi świadczone przez Krajowe Biuro Brokerskie wspierane są przez pracowników i konsultantów Krajowego Instytutu Ubezpieczeń, dzięki czemu gotowi jesteśmy do obsługi nawet najbardziej wymagających klientów oczekujących indywidualnych rozwiązań – możliwość bezpośredniej współpracy z uznanymi autorytetami rynku ubezpieczeniowo-finansowego wyróżnia Krajowe Biuro Brokerskie spośród innych brokerów działających na polskim rynku.

Specjalizujemy się w opracowywaniu i wdrażaniu indywidualnych programów ubezpieczeniowych dla klientów instytucjonalnych. Na podstawie opracowanego przez nas programu ubezpieczenia przeprowadzamy konkurs ofert i negocjacje z zakładami ubezpieczeń, co pozwala wybrać najbardziej atrakcyjną ofertę i zawrzeć umowy ubezpieczenia gwarantujące optymalne zabezpieczenie interesów klientów oraz redukcję kosztów ponoszonych na ubezpieczenia.

W dniu 9 listopada 2010 r.  100 procent kapitału zakładowego naszej firmy zostało objęte przez WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. – pierwszą ubezpieczeniową spółkę brokerską notowaną na alternatywnym rynku akcji NewConnect, prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Tym samym, Krajowe Biuro Brokerskie Sp. z o.o. wspólnie z WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. rozpoczęło integrację polskiego rynku brokerskiego z wykorzystaniem mechanizmów oferowanych przez rynek kapitałowy. Naszym celem jest zbudowanie w perspektywie kilku lat silnej grupy brokerskiej, działającej w sposób w pełni transparentny i zgodny z zasadami ładu korporacyjnego. Wierzymy, że obecność na rynku NewConnect pozwoli na podniesienie naszej wiarygodności w oczach klientów i kontrahentów, oraz przyczyni się do znacznej poprawy jakości rynku usług brokerskich w zakresie ubezpieczeń.

Jednocześnie Krajowe Biuro Brokerskie Sp. z o.o. otrzymało bezpośrednie wsparcie ze strony kilkunastoosobowego zespołu specjalistów z WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A., dzięki czemu nasza spółka jest gotowa do podejmowania nowych wyzwań zawodowych. Otrzymane wsparcie tworzy dla nas także okazję do rozwoju, powiększenia wiedzy oraz zdobytego dotychczas doświadczenia. Wierzymy, że podjęta współpraca wpłynie pozytywnie na rynek firm brokerskich w Polsce.

 

 

Kontakt

Krajowe Biuro Brokerskie
ul. Ksawerów 30 lok. 92
02-656 Warszawa
Tel.: +48 022 628 99 28
Fax: +48 022 628 99 31
e-mail: wyślij wiadomość

 więcej...

 


 

Login:

Hasło:

Wszelkie prawa zastrzeżone Krajowy Instytut Ubezpieczeń
realizacja: aktiz