KATEGORIE

Dochodzenie odszkodowań

W ramach swoich usług Krajowe Biuro Brokerskie Sp. z o.o. (KBB) oferuje pełną pomoc w dochodzeniu odszkodowań należnych od zakładów ubezpieczeń osobom fizycznym poszkodowanym w wypadkach – zarówno w wypadkach komunikacyjnych jak i innych zdarzeniach, gdzie w wyniku działania lub zaniedbania osób trzecich osoba fizyczna doznała uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia lub poniosła śmierć.
Od wielu działających na rynku kancelarii odszkodowawczych odróżnia nas przede wszystkim kilkunastoletnie doświadczenie w działalności na rynku ubezpieczeniowym oraz posiadanie zezwolenia (licencji) na prowadzenie działalności brokerskiej w zakresie ubezpieczeń, tj. reprezentowania interesów klientów (w tym osób poszkodowanych) wobec zakładów ubezpieczeń. Jako licencjonowany broker ubezpieczeniowy zapewniamy naszym klientom profesjonalną i w pełni rzetelną obsługę, a nasza działalność podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.
Na stałe współpracujemy również z doświadczoną kancelarią adwokacką – w sytuacji gdy nie jest możliwe uzyskanie odszkodowania w drodze ugody, nasi klienci mają możliwość sprawnego dochodzenia odszkodowania na drodze sądowej.

 

 

dalej ...

 

Kontakt

Krajowe Biuro Brokerskie
ul. Ksawerów 30 lok. 92
02-656 Warszawa
Tel.: +48 022 628 99 28
Fax: +48 022 628 99 31
e-mail: wyślij wiadomość

 więcej...

 


 

Login:

Hasło:

Wszelkie prawa zastrzeżone Krajowy Instytut Ubezpieczeń